esencjareklamy.pl

strony www projektowanie

strony www projektowanie

Jak wyłączyć Windows Live Messenger

System operacyjny Windows XP jest wyposażony w preinstalowany posłańca dawniej znany jako Windows Messenger. Jeśli z jakichś powodów nie trzeba komunikatora można wyłączyć w dowolnym momencie. Oto instrukcja krok po kroku o wyłączaniu Windows Live Messenger z systemu.

Krok 1: Kliknij na przycisk Start. Przycisk start jest zielony przycisk w lewym dolnym rogu ekranu z logo Windows na jej temat.

Krok 2: Kliknij na metę. Gdy pojawi się okno Uruchom, przejdź do otwartej przestrzeni i wpisz „services.msc”. Hit „OK” lub można również naciśnij enter w klawiaturze.

Krok 3: Po naciśnięciu „OK” lub naciśnięcie wprowadzić w klawiaturze, pojawi się lista programów. Sprawdzić Windows Live Messenger. Kliknij dwukrotnie Windows Messenger.

Krok 4: Będzie wtedy poprosić o „Typ uruchamiania”. Wybierz wyłączone.

Krok 5: Kliknij na „stop”, aby zakończyć wyłączenie programu Windows Live Messenger.

strony www projektowanie

Są chwile, kiedy wyłączenie Windows Messenger oznacza, że ??nie chcą, aby automatycznie uruchomić posłańca PC wraz z systemem operacyjnym. Można wyłączyć automatyczne uruchomienie swoimi Windows Live Messenger, wykonując następujące kroki:

1.Sign w celu posłańca okna za pomocą swojego credentials- swoją nazwę użytkownika i hasło.

2.GO na Narzędzia, a następnie kliknij na opcji.

3.In oknie opcji, kliknij na „Logowanie”.

4.Under zalogować się, przejść do „automatycznego uruchamiania Windows Live Messenger po zalogowaniu się do systemu Windows”. Upewnij się, że nie posiada znacznik wyboru. Jeśli tak, usuń zaznaczenie pola.

5.Go do „włączenia automatycznego logowania po podłączeniu do internetu”. Usuń zaznaczenie pola.

strony www projektowanie

6.Click „OK”, aby wyjść.

Jeśli używasz systemu Windows Vista jako system operacyjny, procedura wyłączania Windows Live Messenger jest zasadniczo taka sama. Oto jak to zrobić:

Krok 1: Kliknij na przycisk Start.

Krok 2: Gdy nie będą widzieć „run”, przejdź do pola wyszukiwania i wpisz „run”.

Krok 3: Lista będzie wymyślić, gdzie można wybrać bieg. Po wybraniu biegu, wystarczy wykonać praktycznie takie same kroki na wyłączenie Windows Messenger, opisane szczegółowo w systemie Windows XP.

Widać, wyłączając Messenger jest szybkie, łatwe i proste. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać kilka czynności, o których mowa powyżej. Nie trzeba uciekać się do odinstalowanie programu z systemu. Trzymając go w komputerze może być rozważne decyzje. Może się okazać konieczność Windows Messenger później.

Proszę kliknąć tych http://www.fizjosport.krakow.pl/rehabilitacja_ortopedyczna.html linków, jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, jak wyłączyć Windows Live Messenger lub jak wyłączyć Windows Live Messenger w ogóle.

Artykuł napisany przez: