esencjareklamy.pl

strony www dla hoteli

Czy program POS są Państwo zainteresowani mają wsparcie techniczne dostępne? Jeśli tak, to jakiego rodzaju wsparcia technicznego? Ponadto, kasa, ile te opłaty za wsparcie techniczne? Zdolność do uzyskania dobrego po tech wsparcia sprzedaży może być tak samo ważne jak samo oprogramowanie POS.

strony www dla hoteli

Niewiele jest rzeczy bardziej frustrujące następnie oprogramowanie POS daje komunikat o błędzie nie można drukować na drukarce pokwitowań podczas gdy masz klientów w kolejce, więc gorączkowo odebrać telefonu, należy skontaktować się z dostawcą oprogramowania i nikt nie odpowiedzi; teraz, że jest to najgorszy scenariusz, ale to jest coś do rozważenia przy dokonywaniu ostatecznego wyboru dla oprogramowania POS.

strony www dla hoteli

Wiem na pewno Twój wybrany sprzedawca POS będzie tam, aby Ci pomóc w razie potrzeby.

Zdecydowanie zrobić swoją pracę domową i poprosić dostawców oprogramowania POS, jak wiele pytań, jak trzeba, w celu podjęcia świadomej decyzji. Lista wszystkich wszystkie funkcje oprogramowania myślisz trzeba będzie na papierze, a także listę wszystkich pytań można myśleć zapytać dostawcę oprogramowania.

strony www dla hoteli

Zapytaj innych właścicieli firm w swojej branży, co POS oprogramowanie używają i uzyskać ich rady. Jeśli zastosujemy się do tego procesu, powinieneś być w stanie dokonać pewny siebie, świadomą decyzję http://www.djmike.com.pl/pl.dj_na_wesele_krakow.html i iść z POS dostawcy oprogramowania, który będzie partnerem biznesowym z tobą przez wiele lat.

Artykuł napisany przez: