esencjareklamy.pl

strony www inspiracje

strony www inspiracje

Pożyczka Rekiny – Co trzeba wiedzieć

Kredyt sharking jest praktyka pożyczania pieniędzy na zdesperowanych ludzi w ekstremalnie wysokich i nielegalnych oprocentowaniu. lichwiarzy lub shylocks, mieć duże zyski od ludzi, którzy nie mogą uzyskać pożyczki z legalnych źródeł, takich jak banki lub inne instytucje kredytowe. Tak długo, jak ludzie potrzebował pieniędzy nie mają, nie było lichwiarzy tam świadczyć swoje usługi za opłatą.usługi pogrzebowe warszawa ochota Oni przedstawili się jako rozwiązanie problemu; są biznesmeni, którzy chcą pomóc kredytobiorca wyjść z trudnej sytuacji. Prey tych rekinów mogą być hazardziści, osoby samotnie wychowujące dzieci, osoby starsze, nielegalni imigranci, kierownictwo umysłowych, lub ktokolwiek inny, kto rozpaczliwie potrzebuje więcej pieniędzy niż oni mieć dostęp.

strony www inspiracje

Większość ludzi kojarzy lichwiarzy z gangsterami i przestępczością zorganizowaną. Kredyt sharking to bardzo lukratywny interes dla przestępców, a jego głównym źródłem dochodów dla rodzin przestępczych. Otrzymują oni bardzo dobrą stopę zwrotu z inwestycji, a także w krótkim czasie, często kwestią tygodni. Mogą oni pobierać odsetki według stawki do 20% tygodniowo, a nawet wyższe . W jednym badaniu Nowym Jorku, okazało się, że syndykat lichwiarz był kompensowanie 3000% rocznie zainteresowanie! Gangsterzy Dallas były bardziej konkurencyjne cenowo, skasowali tylko 585% w skali roku odsetki. Były to ceny w getcie. Shylocks byłyby bardziej konkurencyjne cenowo dla przedsiębiorców korporacyjnych umysłowych; Stawki mogą być bardziej w 5% przedziale tygodniowym.

W świecie mafii, shylocking jest również znany jako sześcio-dla-pięciu; pożyczyć pięć i sześć spłacić na koniec tygodnia. Można zobaczyć, jak to może okazać się bardzo kosztowne. Jeśli ktoś pożyczył pięćset nie mają pełnej zapłaty, rekin pożyczki byłoby zaakceptować odsetki stu przedłużenie kredytu na kolejny tydzień, wraz z odsetkami.
Artykuł napisany przez: