esencjareklamy.pl

strony www rozdzielczosc

strony www rozdzielczosc

Jak zainstalować IIS w systemie Windows XP z dodatkiem SP2 bez płyty

Mając problemu instalowania kawałek oprogramowania w systemie jest frustrujące. Chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować IIS w systemie Windows XP z dodatkiem SP2 bez faktycznego posiadania SP2 CD?

Problem z doświadczonych podczas instalacji IIS:

Próbowałem zainstalować Internet Information Service (IIS) na moim systemie Windows XP z dodatkiem Service Pack 2. Instalator nie pytali, a dla systemu Windows XP z dodatkiem SP2 CD. Miałem tylko Windows XP SP1 CD i pakiet instalacyjny dodatku Service Pack 2 Service Pack 2.

strony www rozdzielczosc

Starałem się znaleźć rozwiązanie istniejącego w Internecie za pomocą Google. Czytam i próbował wiele rozwiązań w tym skomplikowanym jednego ze wsparcia firmy Microsoft (support.microsoft.com/?kbid=894351~~pobj) i kilka prostych rozwiązań „Instalowanie usług IIS po Service Pack 2”. Żadne z tych rozwiązań znalazłem faktycznie przepracowanych lub dyspozycja była zbyt skomplikowana do naśladowania

W końcu musiałem rozwiązać sam. Oto co zrobiłem: Miałem rozpakowany plik instalacyjny SP2 za pomocą WinRar jakiś czas temu i skompilowany plik obrazu dysku CD z niego. Mam zamontowany ten obraz CD na wirtualnym dysku CD. Zainstalować i używać Virtual CD dostarczyć brakujące pliki, które są gdzieś w folderze I386.

Oto kroki, które można wykonać, aby zainstalować IIS bez płyty CD z systemem Windows XP z dodatkiem SP2:

Pobierz plik instalacyjny XP SP2 (softwarepatch.com/windows/xpsp2.html~~HEAD=dobj), jeśli jeszcze go nie masz.

strony www rozdzielczosc

Rozpakuj zawartość pliku do folderu za pomocą WinRar (win-rar.com) lub podobnego oprogramowania do kompresji;

Zacznij instalacji IIS przy użyciu standardowej procedury (Panel sterowania gt; Dodaj lub usuń programy gt; Składniki systemu Windows)

Kiedy pyta o folderu źródłowego, przejdź do folderu I386, które zostały wyodrębnione wcześniej

Kiedy zapyta o brakujące pliki, przeglądać i386 i jego podfoldery dla them.The rozwiązania było łatwiejsze niż to wygląda. Nie trzeba ryzykownie zmienić folder zabezpieczeń systemu Windows. Nie musisz tracić czasu na scalanie SP2 do Windows XP CD. Wszystko, co musisz zrobić, to wykorzystać to, co już istnieje.

Artykuł napisany przez: