esencjareklamy.pl

strony www amerykanskie

strony www amerykanskie

Jak zmienić rozmiar partycji na systemie Windows 7

Czasami chcesz, aby zmniejszyć głośność partycji systemu operacyjnego Windows 7, jak masz za stara instalacji dodatkowego systemu operacyjnego, w przeciwnym razie po prostu trzeba podzielić pliki po różnych partycjach. To jest bardzo proste, aby zmniejszyć lub zwiększyć rozmiar partycji w swoim systemie Windows 7, nie mając, aby włączyć do używania 3rd narzędzi firm.

strony www amerykanskie

Po pierwsze, wszystko usługi transportowo-spedycyjne co trzeba zrobić, to kliknąć przycisk Start, a dalej i kliknij Panel sterowania. Następnie przejdź do narzędzia zidentyfikowanego jako Narzędzia administracyjne, w przeciwnym razie można wprowadzić w komendzie „partycji” w polu wyszukiwania i po tym kliknij na wybór na „Tworzenie i formatowanie partycji dysku twardego” w Narzędzia administracyjne. Kiedy planujesz skończyć z oknem dla narzędzia Zarządzanie dyskami wewnątrz systemu Windows. To narzędzie dostarczy Ci wszystkich różnych dysków twardych, napędów optycznych i dysków flash masz w systemie i ich pokrewnych partycjach. Zasadniczo prawym przyciskiem myszy na partycji, którą chcesz zmienić rozmiar i wybierz „Zmniejsz wolumin.” Będzie ona dostarczyć Państwu oknie dialogowym, które pokaże, że analizuje zawartość partycji i w ciągu kilku sekund lub minut, będzie on zaoferować nowe okno, które pozwoli Ci na wpisanie nowego rozmiaru chcesz partycji nabyć.

strony www amerykanskie

Będziesz miał cały rozmiar, przed kurczy, dostępną do kurczenia się przestrzeni, jak i głośność do kurczenia się go. Zanim zdecydujesz się to zrobić, zawsze zalecane jest, aby zdefragmentować partycję z tego powodu, że nie będzie pewne pliki istniejące na całym dysku, który wont być zdolne do ich przemieszczania robiąc to proces, który można przenosić tylko będąc defragmentacji , Po wybraniu do zmiany rozmiaru partycji, to zajmie trochę czasu, a potem okaże się, że nie ma teraz niektóre nieprzydzielone miejsce obok partycji.
Artykuł napisany przez: