esencjareklamy.pl

strony www najczesciej odwiedzane

strony www najczesciej odwiedzane

7 Things Twój Broker nie chce wiedzieć

Czy powierzyć swoją skarbonkę z maklera papierów wartościowych? Istnieje wiele rzeczy, broker raczej po prostu nie wiedział. Możemy wymyślić siedmiu. Może chodzi o coś więcej, ale nie możemy spędzić cały dzień na ten temat …

1) Wydatki funduszy inwestycyjnych jestem zalecających do was są naprawdę wysokie.Ladeco – krzesła biurowe gdynia Co mówią ci to „Nie musisz mi zapłacić. Pozwól mi zapłacić przemysł”, co znaczy, dostaje prowizję za sprzedaż ci fundusz. To działa dobrze w nieruchomości, więc dlaczego nie dla swoich inwestycji? Cóż, oto dlaczego nie: Wzajemne fundusz recuperates prowizję płacą broker pobierając Ci opłatę. Niektórzy pobierają opłaty z góry (obciążenie przedniej), niektóre przy sprzedaży funduszu (powrót obciążenia) i wiele pobierać opłatę rocznie. Ale to wszystko Twój broker podkreślić to, że nie płacą mu niczego.

strony www najczesciej odwiedzane

2) Twój portfel ma większe ryzyko w nim, niż myślisz. Wielu klientów zakładamy ich broker broker jest stworzenie portfela, który pasuje do ich indywidualnej tolerancji ryzyka oraz maksymalizuje zyski oparte na tym samym poziomie ryzyka. Ale to nie jest typowy przypadek. Zapasów maklerskie zasada biznesu sprzedających produkty i pobierania prowizji. Ponadto obowiązkiem pośrednika jest jego pracodawcą, a nie ty. Ponieważ zamówione produkty pobierają wysokie opłaty, muszą podjąć większe ryzyko, aby zrekompensować te wyższe opłaty, aby można netto takiego samego zwrotu, to miałbyś w funduszu z niższych dj na wesele zakopane opłat.

3) nie podnieść swoje zapasy … ktoś inny zrobił. Zwykle broker kupuje akcje, obligacje i fundusze z listy dostarczonej do wszystkich pośredników w firmie. Są to często produkty, które kierownictwo firmy ma się jak najwięcej zysku ze sprzedaży, i zmieniają się z tygodnia na tydzień, z dnia na dzień. Więc co to skończyć jest Hodge-podge elementów, które nie przestrzegają logiczny plan inwestycyjny.

Artykuł napisany przez: zakład pogrzebowy warszawa białołęka