esencjareklamy.pl

typy serwisow spolecznosciowych

typy serwisow spolecznosciowych

4) pojawia się na wycieczkę do Tahiti, ponieważ wszystkie rzeczy sprzedałem cię! Przemysł schodzili trudniej na tym niż kilka lat temu. Ale rzeczywistość jest, że agenci konkurować ze sobą i są podane nagrody sprzedaży , profity i korzyści z zarządzania na górze.

5) Państwa 22% zwrotu wyniosła 6% poniżej rynku. Teraz może myślisz zwrot 22% jest w porządku, a każdy, kto jest niezadowolony z nie dostaję 28% jest po prostu chciwi. No, może tak, jeśli można dostać się, że 22% zwrotu rocznie. Ale nie mogę. Trzeba będzie również 5 lat% zwrotu, a lata płaski, a lata z małymi i dużymi stratami. Twój cel inwestycyjny powinien uchwycić wysoki średni roczny zwrot w ciągu wielu lat. Dlatego jest ważne, aby uchwycić wszystkie powraca w dobrych lat, aby zrównoważyć mierne iw dół lat.

6) Interesy mojego pracodawcy na pierwszym miejscu. Brokerzy nie muszą działać jako powierników, co oznacza, że ??nie trzeba umieścić swoje najlepsze interesy przed własną rękę. Oni tylko trzeba sprzedawać inwestycji, które są „odpowiednie”. To nic nie mówi o kosztach. Biorą swoje oszczędności życia i zainwestować je w zależności od zainteresowania cudzym? Czy to wydaje się dziwne? Robią, a to jest.

typy serwisow spolecznosciowych

7) Twoje konto nie jest zróżnicowana. Twój broker będzie wskazywać na 57 stad kupił dla Ciebie, lub 20 różnych funduszy inwestycyjnych i powiedzieć, że jesteś zróżnicowana. Z tego co widziałem większość rachunków maklerskich nie są dobrze zróżnicowane.

To dlatego, że prawie wszystkie akcje broker kupi bo jesteś StanĂłw duże zapasy czapka. A większość z tych funduszy, które kupują, te, które płacą te komisje mają menedżerów, którzy Chase powraca by overbuying amerykańskich zapasów duże czapki. Można mieć 20 fundusze inwestycyjne, a 15 z nich może posiadać Apple. Czy to zróżnicowanie? Oczywiście nie. Portfel pełen różnych zasobów, które mają tendencję do przemieszczania razem nie jest zróżnicowany, nie ma znaczenia ile zapasy są tam.

Artykuł napisany przez: